TENISKA PIRAMIDA LIGA

Na terenima ŠRC-a Jezero odigramo je 32. kolo teniske Piramida lige za rekreativce, a u međusobnom obračunu igrača iz prvog reda Goran Hummel je Marku Cincaru prepustio samo tri gema, dok je Mladen Jurić u maratonu bio bolji od Marijana Garca. Zanimljivo je bilo u nižim redovima, a izazivači su imali svoj vikend. Iz trećeg u drugi red otišli su Domagoj Roguljić, Oliver Janković, Josip Miškić te Josip Borovac, dok su uspjeha imali i izazivači iz nižih redova.

Rezultati 32. kola

1.-1. red

Marko Cincar – Goran Hummel 2:6, 1:6

Mladen Jurić – Marijan Garac 3:6, 6:3, 10:5

3.-2. red

Igor Tadić – Milan Marinić 2:6, 4:6

Zvonko Beissmann – Mario Markotić 4:6, 4:6

Josip Miškić – Viktor Škaro 6:3, 6:4

Josip Borovac – Saša Dimić 7.6, 6:2

5.-4. red

Božo Omazić – Tomislav Miškić 2:6, 5:7

Goran Krejačić – Marko Pljuskovac 6:4, 6:4

Andrija Vidić – Hrvoje Grubeša 6:3, 5:4

Ivan Čorić – Strahinja Jančić 3:6, 3:6

Zvonko Jaman – Deny Gvajdek 6:2, 6:2

Bruno Eržić – Željko Vrgoč 1:6, 4:6

7.-6. red

Marinela Užnik – Mario Garac 6:7, 6:7

Vedran Smoljan – Radoš Matić 5:7, 1:6

Gojtan Oleg – Marin Curić 6:2, 6:4

Antonio Josipović – Drago Grubeša 2:6, 2:6

Vlado Wagenhofer – Dalibor Dumenčić 3:6, 7:6, 5:7

Dalibor Jeftić – Vedran Popović 6:4, 7:6

9.-8. red

Tomislav Krolo – Tomislav Nedić 6:3, 7:6

Kruno Stražanac – Bojan Bardić 6:3, 6:3

Filip Svetličić – Igor Dominić 6:1, 6:2

11.-10. red

Antonio Lozić – Antun Pintar 4:6, 7:6, 10:8

Vladimir Lalić – Mirko Herceg 7:6, 6:3

Ivan Škaro – Mario Jelavić 6:4, 3:6, 7:10

13.-12. red

Zsolti Rabbi – Filip Bušić 6:2, 6:1, 10:4

Miroslav Benković – Zvonimir Vuković 3:6, 6:4, 10:7

Mladen Pećar – Domagoj Kujundžić 1:6, 6:1, 10:7

15.-14. red

Branko Dumančić – Jadranko Grubišić 1:6, 5:7

Matko Andrišić – Vedran Lovrinčević 6:2, 6:4

Darko Vuković – Saša Laszlo 2:6, 5:7

Damir Plemeniti – Ivan Vuletić 5:7, 3:6, 5:10

17.-16. red

Marin Garac – Tomislav Marukić 6:3, 3:6, 6:10

Domagoj Kovačić – Željko Prodanović 6:2, 6:2

19.-18. red

Branko Lukač – Darko Živković 6:3, 6:7, 10:5

Barbara Vuković – Nikola Ercegovac 2:6, 3:6

Zoran Arsenić – Josip Suver 6:1, 6:3

Krešimir Gudelj – Josip Piplica 6:4, 6:3

21.-20. red

Dario Kardoš – Ante Mihaljević 4:6, 4:6

Božana Škaro – Emir Kulenović 6:3, 6:1

Tanja Milošević – Ivan Andraković 7:6, 4:6, 8:10

Izvor: Glas Slavonije, 18.05.2017.