Kad je Goran Hummel u pravoj formi i kad se ne troši previše na svoje badmintonske obveze, u teniskoj Piramida ligi slavonsko-baranjskih rekreativaca nitko mu ništa ne može. Pokazao je to i u 26. kolu kada je u sudaru igrača iz prvog reda pomeo Milana Marinića prepustivši mu samo dva gema. U obračunu na jedinici pobjedu je upisao i Mislav Jakelić koji je protiv Olivera Jankovića morao igrati tri seta.

TK Jezero, snimio za Glas Slavonije Željko Pušić

Rezultati 26. kola

1. – 1. red

Mislav Jakelić – Oliver Janković 6:4, 2:6, 10:8

3. – 2. red

Mario Garac – Marko Cincar 7:6, 3:6, 1:10

Tomislav Miškić – Strahinja Jančić 4:6, 5:5

Viktor Škaro – Marijan Garac 6:1, 4:6, 8:10

Josip Miškić – Mijo Boras 6:4

Željko Vrgoč – Boris Biglbauer 4:6, 4:6

5. – 4. red

Zvonko Jaman – Saša Dimić 4:6, 1:6

Bojan Bardić – Hrvoje Grubeša 4:6, 3:6

Boris Ilakovac – Marko Pljuskovac 6:7, 5:5

Radoš Matić – Domagoj Roguljić 6:1, 5:7, 8:10

Andrija Vidić – Zvonko Beissmann 1:6, 2:6

Goran Krejačić – Igor Tadić 6:4, 7:5

7. – 6. red

Antonio Josipović – Božo Omazić 2:6, 1:2

Dalibor Dumenčić – Dejan Stanić 4:6, 3:6

Martin Curić – Bruno Eržić 3:6, 4:6

Deny Gvajdek – Dalibor Jeftić 6:2, 6:2

Ivan Ćorić – Vedran Stanić 6:1, 2:6, 6:4

9. – 8. red

Vedran Smoljan – Ivan Boras 6:7, 6:1, 10:4

Kruno Stražanac – Vedran Garac 6:4, 5:7, 10:3

Tomislav Matijević – Vlado Wagenhofer 2:6, 4:6

Goran Kopić – Marinela Užnik 7:6, 5:7, 5:10

11. – 10. red

Mario Oršolić – Mladen Pećar 6:1, 6:4

Pero Jurić – Antun Pintar 4:6. 5:7

Tomislav Krolo – Zsolti Rabbi 3:1

Mirko Herceg – Ivan Škaro 7:6, 7:5

Moris Aničić – Igor Dominić 5:7, 2:6

Ivan Blažević – Tomislav Nedić 6:1, 1:6, 5:10

13. – 12. red

Borna Pejić – Filip Bušić 6:3, 6:4, 10:6

Vladimir Lalić – Boris Hlatki 4:6, 3:6

Marin Garac – Željko Bilić 6:3, 1:6, 5:10

Zvonimir Vuković – Danijel Sabljo 6:3, 2:6, 11:9

Martin Živković – Antonio Lozić 4:6, 1:6

15. – 14. red

Vladimir Ribičić – Jadranko Grubišić 4:6, 4:6

Tomislav Vilhelm – Nenad Virovkić 1:6, 6:2, 3:10

Domagoj Kujundžić – Damir Plemeniti 1:6, 6:1, 11:9

17. – 16. red

Vjeran Bogović – Denis Šimenić 5:7, 5:4

Darko Vuković – Vedran Lovrinčević 3:6, 3:6

Danijel Dakić – Željko Prodanović 6:2, 7:5

Tomislav Marukić – Miroslav Benković 4:6, 3:6

Krešimir Gudelj – Ivan Vuletić 4:6, 4:6

19. – 18. red

Josip Piplica – Željko Šibonjić 6:2, 6:3

Emir Kulenović – Zvonimir Greganić 6:1, 6:1

Ratko Grbić – Darkoa Živković 6:4, 4:6, 10:7

21. – 20. red

Milijana Danilović – Siniša Bogović 2:6, 3:6

Izvor: Glas Slavonije 07.04.2017.