Pogledajte i preuzmite rezultate ovdje.

              VIII.   PIRAMIDA 2016/17. 24. KOLO (15.03.-22.03.2017.)
R.B. SKUP. IZAZIVAČI IZAZVANI REZULTAT
1. 1. – 1. MARINIĆ MILAN CINCAR MARKO x 6:3, 6:7, 9:11
2. x JAKELIĆ MISLAV PAVIČIĆ IGOR 6:3, 6:2
3. MARKOTIĆ MARIO HUMMEL GORAN x 7:5, 4:6, 5:10
4. 3.- 2. x JANČIĆ STRAHINJA MIŠKIĆ JOSIP w:o
5. VRGOČ ŽELJKO JANKOVIĆ OLIVER x 2:6, 1:6
6. TADIĆ IGOR BIGLBAUER BORIS x 3:6, 5:7
7. x GARAC MARIJAN MIŠKIĆ TOMISLAV 6:3, 6:1
8. ŠKARO VIKTOR JURIĆ MLADEN x 6:3, 4:6, 14:16
9. x BORAS MIJO BOROVAC JOSIP 4:6, 6:4, 11:9
10. 5.- 4. JAMAN ZVONKO GRUBEŠA HRVOJE x 2:6, 3:6
11. OMAZIĆ BOŽO BEISSMANN ZVONKO x 3:6, 4:6
12. STANIĆ DEJAN ROGULJIĆ DOMAGOJ x 3:6, 4:6
13. x PLJUSKOVAC MARKO MATIĆ RADOŠ 7:5, 6:1
14. KREJAČIĆ GORAN DIMIĆ SAŠA x 1:6, 1:6
15. STANIĆ VEDRAN GARAC MARIO x 3:6, 6:3, 9:11
16. 7.- 6. x VIDIĆ ANDRIJA GRUBEŠA DRAGO 6:2, 6:3
17. JOSIPOVIĆ ANTONIO JEFTIĆ DALIBOR x 2:6, 5:7
18. x ERŽIĆ BRUNO DUMENČIĆ DALIBOR 6:3, 6:2
19. x BARDIĆ BOJAN BORAS IVAN w:o
20. x ILAKOVAC BORIS ĆORIĆ IVAN 6:2, 6:2
21. x POPOVIĆ VEDRAN GVAJDEK DENY 2:6, 7:5, 10:6
22. 9.- 8. DASOVIĆ MIROSLAV UŽNIK MARINELA x 1:6, 1:6
23. x MILOŠEVIĆ BORIS KOPIĆ GORAN w:o
24. x ČES JOSIP MATIJEVIĆ TOMISLAV 6:3, 6:3
25. x WAGENHOFER VLADO PINTAR ANTUN w:o
26. x GARAC VEDRAN GRAOVAC MIROSLAV w:o
27. x CURIĆ MARTIN ŠKARO IVAN 6:4, 6:4
28. 11.- 10. x PEĆAR MLADEN ANIČIĆ MORIS 3:6, 6:4, 11:9
29. BILIĆ ŽELJKO FESTETIĆ MARIO x 6:4, 3:6, 2:10
30. ORŠOLIĆ MARIO NEDIĆ TOMISLAV x 5:7, 4:6
31. x SMOLJAN VEDRAN BLAŽEVIĆ IVAN 6:1, 6:2
32. KROLO TOMISLAV STRAŽANAC KRUNO x 4:6, 6:3, 5:10
33. x DOMINIĆ IGOR BUŠIĆ FILIP 6:4, 6:3
34. 13.- 12. x LOZIĆ ANTONIO PEJIĆ BORNA 5:7, 6:3, 14:12
35. JELAVIĆ MARIO SABLJO DANIJEL x 5:7, 6:1, 7:10
36. x HERCEG MIRKO LALIĆ VLADIMIR 6:1,  6:2
37. ŽIVKOVIĆ MARTIN HLATKI BORIS x 1:6, 3:6
38. x JURIĆ PERO VUKOVIĆ ZVONIMIR 7:5, 6:1
39. GARAC MARIN MARJANČEVIĆ SLAVKO x 6:2, 5:7, 7:10
40. 15.- 14. x GRUBIŠIĆ JADRANKO KUJUNDŽIĆ DOMAGOJ 6:4, 6:3
41. x VIROVKIĆ NENAD LOVRINČEVIĆ VEDRAN w:o
42. x PLEMENITI DAMIR RIBIČIĆ VLADIMIR 6:2, 4:6, 10:2
43. x ČUGALJ PREDRAG JURKOVIĆ MARIO w:o
44. FLEGAR BORIS VELKI KREŠIMIR x 6:3, 2:6, 5:10
45. ŠIMAC KREŠIMIR JURČEVIĆ DINO x 3:6, 2:6
46. 17.- 16. x ŠIMENIĆ DENIS VOLINEK IVAN w:o
47. GREGANIĆ ZVONIMIR LEKO DAMIR x 4:6, 3:6
48. x VILHELM TOMISLAV MARUKIĆ TOMISLAV 6:4, 6:3
49. x PRODANOVIĆ ŽELJKO ERCEGOVAC NIKOLA w:o
50. x BENKOVIĆ MIROSLAV VUKOVIĆ DARKO 6:3, 6:2
51. ANDRAKOVIĆ IVAN VULETIĆ IVAN x 4:6, 2:6
52. 19.- 18. x BOGOVIĆ VJERAN SVETLIČIĆ FILIP w:o
53. PIPLICA JOSIP DAKIĆ DANIJEL x 4:6, 6:4, 7:10
54. x ŽIVKOVIĆ DARKO ŠESTIĆ DARIO w:o
55. x ŠIBONJIĆ ŽELJKO DUMENČIĆ ŽELJKO 6:4, predaja
56. MAROLT ZLATKO GUDELJ KREŠIMIR x w:o
57. x ĐURIN MARIO RUPANER BOJAN w:o
58. 21.- 20. ŠKARO BOŽANA KULENOVIĆ EMIR x 2:6, 1:6
59. MILIJANA DANILOVIĆ LOZIĆ LEONARDO x 2:6, 2:6
60. VRTARIĆ VJENCESLAV BOGOVIĆ SINIŠA x w:o
61. SUVER JOSIP GRBIĆ RATKO x 3:6, 3:6
62. ŠIMIĆ EUGEN KARDOŠ DARIO x w:o
63. VUKOVIĆ BARBARA PISAC TEA x w:o